پارتیشن آلومینیوم

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیوم

پارتیشن ممکن است از جنس چوب شیشه یا آلومینیوم باشد ولی اینکه کدام نوع برای کدام محیط مناسب است را خود محیط و رنگبندی آن مشخص میکند. در پارتیشن آلمینیوم جنس قاب از آلمینیوم جداره ممکن است از چوب یا شیشه باشد که متناسب با محیط و به دلخواه مشتری انتخاب میشود. حتی ابعاد و جداره ها با سلیقه ی مشتری طبقه بندی میشود که معمولا به شکل ارتفاع کوتاه یا نیمه بلند یا بلند ودر کل متناسب با ارتفاع  سقف قابل تغییر میباشد. باید به این نکته توجه داشته باشید در انواع پارتیشن آلمینیومی از فریم بخصوصی ساخته میشود که قابلیت نصب انواع یراق آلات را روی خودشان دارند.

ترکیبی از آلمینیوم و شیشه و درب چرمی رسا پارتیشن

اصولا شیشه های مورد استفاده در پارتیشن های آلمینیومی  ضخامت 4 میلیمتری دارند که از جنس سند بلاست هستند. گاهی ممکن است این شیشه های سند بلاست راه راه یا مات باشند.

ویژگی های پارتیشن آلمینیومی:

  • قابلیت ایجاد لوگوی مشتری روی شیشه
  • مناسب برای تفکیک فضاهای اداری
  • بسیار بادوام در عین حال سبتنوع رنگی با کیفیت
  • پارتیشن های آلمینیومی اغلب ترکیبی از آلیمینویم چوب و شیشه میباشد.
  • در دو مدل تک جداره و دو جداره

پارتیشن المینیومی

.......................................................................................................................................

کاربرد عمده پارتیشن های آلومینیومی در فضاهای اداری میباشد که در چنین مکانهایی استفاده از پارتیشن آلومینیومی بسیار کاربرد دارد چرا که آلومینیوم فلزی بسیار با دوام میباشد که در عین حال نیز فلزی سبک است، پارتیشن های آلومینیومی دارای رنگهای با کیفیتی هستند که برای زیبا کردن محیط بکار گرفته میشوند. پارتیشن های آلومینیومی اغلب با ترکیب ام دی اف یا شیشه و سکوریت و سایر متریال ها استفاده میگردند و اینکه پارتیشن های آلومینیومی در دو مدل تک جداره و دوجداره نیز ارائه میگردند.

پارتیشن ترکیبی از شیشه و آلومینیوم رسا پارتیشن

از آنجایی که فلز آلومینیوم ، فلزی پرهزینه میباشد به مراتب بکار گرفتن متریال آلومینیومی در تولید پارتیشن های آلومینیومی باعث افزایش قیمت پارتیشن های آلومینیومی میگردد. فریم استفاده شده در پارتیشن های آلومینیومی از جنس آلومینیوم میباشد  و از این نوع پارتیشن در شرایطی که ابعاد پارتیشن بزرگ میباشد و ما به دید بهتری نیازمند هستیم استفاده میگردد.

برای اطلاع از قیمت پارتیشن آلومینیومی کلیک کنید

قیمت پارتیشن

مزایای پارتیشن آلومینیومی چیست؟

همانطور که در بالا هم ذکر شد از پارتیشن های آلومینیومی در ادارات استفاده میشود که بدین خاطر پارتیشن های اداری هم شناخته میشوند که از مزیت های پارتیشن آلومینیومی میتوان مواردی را از قبیل سهولت در نصب ، قابلیت تعویض قطعات معیوب و سهولت در جابجایی و اشغال حداقل فضا نیز اشاره نمود. پروفیل های آلومینیومی دارای طیف رنگی متنوعی از قبیل مشکی و طوسی و سفید میباشند و پارتیشن های آلومینیومی بسیار عایق صدا میباشند که بدین جهت برای محیط های اداری مناسب تر میباشد.

پارتیشن آلومینیومی دو جداره

با توجه به مطالبی که در مقالات قبل توضیح دادیم حال میدانیم که پارتیشن های آلومینیومی در دو نوع تک جداره و دوجداره میباشند که حالا میخواهیم توضیحی را در خصوص مدل دو جداره بدهیم. پارتیشن دوجداره آلومینیومی: دارای مزیت هایی از قبیل آکوستیک صدا  و نمای زیبا و دوام بالایی هستند که در مکان های سرباز اداری و تجاری برای  تفکیک بخش های مختلف یک فضا نیز استفاده میشود. پارتیشن های آلومینیومی دوجداره به سهولت قابل نصب هستند و سسبک و قابل جابه جایی، تا در زمان تغییر مکان بتوان آنها را نقل و انتقال داد.  پروفیل های آلومینیوم  ...

پارتیشن آلومینیومی تک جداره

پارتیشن آلومینیومی تک جداره این نوع پارتیشن ها در سه مدل۶ میل ، ۱۶ میل MDF و ۱۶ میل لترون در سطح بازار وجود دارند  که تنها به دلیل به کارگرفتن MDF پارتیشن تک جداره 6میل شناخته میشوند.  مواد  به کار گرفته شده در این نوع  پارتیشن: فریم آلومینیوم به قطر6 سانتیمتر  که تحت عنوان هشت پری شهرت دارند  MDF با ضخامت شش میل و شانزده میل  است در هر کدام  از آنها از شیشه  های ۴ میل  استفاده میشود که با نوار دور آن حدود ۶ میل میگردد. آلومينيوم شش ميل که در حقیقت همان دیوارهای تفکیک کننده آلومینیومی تک جداره اس ...